RUSZTOWANIA - NASZA FILOZOFIA

folozofia rusztowań

1. Koncepcja

W naszej pracy wielokrotnie zajmowaliśmy się montażem różnorakich systemów rusztowań, a także późniejszą pracą na winnicach, gdzie je zastosowano. Przy tego typu podporach stosuje się najróżniejsze rozwiązania, co dotyczy zarówno użytych materiałów (drewno, plastik, włókno szklane, beton, stal) i konstrukcji słupków, jak też zastosowanych w nich systemów mocowania drutów. Po pewnym czasie zaczęła nas nurtować kwestia, dlaczego rozwiązania te są tak skomplikowane i czy nie można stworzyć systemu, który w przemyślany sposób połączyłby cechy najlepszych rozwiązań? Czy nie można stworzyć produktu, który naprawdę spełniałby oczekiwania winogrodników i winiarzy? Wiele lat pracy na winnicach w Europie i Polsce pozwoliło nam wnikliwie przyjrzeć się różnym systemom rusztowań i doświadczenia te doprowadziły do realizacji projektu, który odpowiada na

potrzeby nowoczesnej uprawy winorośli. Stworzony przez nas produkt łączy w sobie innowację, trwałość i ergonomię, przy jednoczesnym obniżeniu nakładów inwestycyjnych i kosztów bieżącej pracy.

Większość firm oferujących systemy rusztowań do winnic, to producenci z branży stalowej dla których jest to tylko jeden – zazwyczaj marginalny – z wielu oferowanych produktów. Viti Cultura oferuje system zaprojektowany od początku do końca przez ludzi, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej pracy na winnicach i którzy doskonale znają wszelkie potrzeby w tym zakresie. Poświęciliśmy wiele miesięcy, aby dopracować ten projekt i zaoferować Państwu słupki do winnic VITICULTURA ™. Ufamy, że to rozwiązanie w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.

krzak winorośli